کلیه فعالیت های وبسایت هارمونی آنلاین طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است لذا با دقت مطالعه بفرمایید.

 

قانون 1 : طبق قوانین وبسایت هارمونی آنلاین، بعد از خرید حداکثر 24 ساعت فرصت دارید تا فایل مورد نظر را دانلود کنید و تنها 2 بار اجازه دانلود دارید، توجه فرمایید که این بدلیل عدم سوء استفاده برخی کاربران جهت انتشار لینکها و پنل کاربری خودشان است، لذا در صورتیکه به هر نحوی نتوانستید فایلا رو دانلود کنید، پس از بررسی کامل توسط کارشناسان وبسایت اجازه دوباره دانلود فایل به کاربر داده میشود.

قانون 2 : جهت خریداری فایل مورد نظر در مرحله اول پس از ثبت سفارش، چنانکه در کیف پول وبسایت موجودی دارید، میتوانید پرداخت نمایید، در غیر اینصورت به درگاه های پرداخت قانونی کشور متصل میشوید.

قانون 3 : این وبسایت دارای پشتیبانی تضمین شده است که هرگونه مشکل در عدم ارائه سرویس به کاربر را پاسخ میدهد.

قانون 4 : خریداران عزیز توجه فرمایید که حتما ایمیل به همراه شماره تلفن (همراه) معتبر را در وبسایت وارد نمایید تا در هنگام سفارش و یا پشتیبانی پس از آن دچار مشکل نشوید چون وبسایت طبق ایمیل و یا شماره تلفنی که وارد کرده اید پاسخگو خواهد بود.

قانون 5 : تیم پشتیبانی هارمونی آنلاین موظف است کلیه مشکلات کاربران اعم از خرابی لینک و عدم دانلود و یا سرویس دهی را برطرف نماید.

قانون 6 : ارائه کد رهگیری به جهت درخواست پشتیبانی از سوی خریدار الزامی می باشد.

قانون 7 : هارمونی آنلاین پس از گذشت 24 ساعت از سفارش خریدار پاسخگوی وی نخواهد بود، پس توجه فرمایید حتما بعد از خرید، کلیه فیلدهای سفارش، لینک های دانلود، اطلاعات کاربری و کلیه اطلاعاتی که در انجام سفارش لازم است وارد نمایید، را بررسی کنید.

قانون 8 : کلیه کتاب های موجود در وبسایت بصورت فایل پی دی اف بفروش میرسد و این اطلاعات قبلا توسط کارشناسان از وبسایت های معتبر خریداری شده و اکنون در داخل کشور جهت ارتقا سطح آموزش بیشتر در اختیار مربیان و هنرجویان عزیز قرار میگیرد.

قانون 9 : بعضی از کتب آموزشی دارای فایل صوتی و برخی فاقد فایل صوتی هستند و کلیه این اطلاعات در خود صفحه محصول ارائه میشود.

قانون 10 : کلیه پادکست های موجود در وبسایت دارای قانون کپی رایت (اعم از صدای گویندگان و موزیکی که پخش خواهد شد) است و هرگونه دخل و تصرف و کپی برداری از آنها پیگرد قانونی دارد.

قانون 11 : ویدئوهای آموزشی وبسایت همگی داری قانون کپی رایت هستند و هرگونه دخل و تصرف و کپی برداری از آنها پیگرد قانونی دارد.

قانون 12 : برخی از نت ها فعلا تا مدت مشخصی که وبسایت تعیین خواهد کرد، رایگان خواهد بود.

قانون 13 : فعلا برای محصولات فیزیکی قانونی لحاظ نشده، لذا هرگونه آپدیت جدید در صفحه قوانین و مقررات اعمال خواهد شد.

 

قوانین خرید

چرا خرید محصول از هارمونی آنلاین؟

  • ارزیابی دقیق محصولات
  • تضمین اصالت محصول
  • پشتیبانی تضمین شده